Wouter de Vink
Door Wouter de Vink

Tijdens het weekend van Dream Village zal niemand minder dan Sefa een eigen stage hosten. De jonge frenchcore DJ zal de touwtjes in handen nemen bij de Vendetta-area van het festival, waar het hele weekend genoeg binnen de hardere stijlen te doen zal zijn.

Want ook op de zaterdag van Dream Village komen artiesten als Partyraiser, Neophyte, Deadly Guns en DRS draaien op het vernieuwde festival, dat dit jaar voor het eerst is opgedeeld in 7 districten. De hosting van Sefa zal plaatsvinden op de zondag van het event en hiervoor komen DJ’s als N-Vitral, Greazy Puzzy Fuckerz en Spitnoise in zijn Red Light District-area optreden. Bovendien is er deze 9e editie van het festival dubbel zoveel Sefa, want naast zijn set op deze stage, zal hij ook nog eens LIVE op op de piano de mainstage van het festival af gaan sluiten.

Make your dreams come true at Dream Village the weekend

Ben jij klaar voor een weekend lang hardere stijlen op het terrein van de Lage Aard in Bavel/Breda? Wees er dan vlug bij en haal je tickets voor Dream Village hier in huis.

Dream Village 2018 line-up

VRIJDAG 
RGB disco
Kanaal rood by Red Light Radio
Nilz Welt – Maskah – Tharoza – Mental Penetration

Kanaal groen by ‘FKN FISSASTYLE! by STTRBSTN’
Guilty – Ravish – STTRBSTN – Layon Nais – Gekkenhuys – Fanatic Chaoz

Kanaal blauw by Members of Hardstyle
Dj Kavallar – Embraise – J-Matt vs Angelic

ZATERDAG
District 1 – The Source
D-Block & S-Te-Fan – D-Fence & Neophyte – Da Tweekaz – Delete – Devin Wild & Adrenalize – Dr. Rude – E-Force – Mark With A K – Psyko Punkz – Sub Sonik- MC DL

Lawless Temple – The Temple
Afro Bros – Bizzey – Capital Candy – Dyna – Kris Kross Amsterdam – Lil’ Kleine – Nick Mathon – Rugged – Servie – The Partysquad – Weslo

The Docks – Jebroer presents Paranoia
Dr Phunk – Dutch Movement – Jebroer – Mental Theo – Outsiders – Panic – Paul Elstak – Plug ‘N Play – Pyrodox – Rät N FrikK

Red Light District – Members of Hardstyle
Ceazar – Jason Payne – Malice – Mind Dimension – MYST – Neroz – Regain – Rooler – Slagerij Janssen – The Purge – Udex ‘Code Red’ LIVE – Unresolved – MC Livid

Old Town – The Pineapple Club
Benny Rodriques – Boris Smith – Dina van Diest – DJ Licious – Gregor Salto – Mia More – Mr Belt & Wezol – Passa – Roog – Silque – MC Robbie Rise

Red Light District – Vendetta
Andy The Core – Angernoizer – AniMe – Chaotic Hostility – Deadly Guns – DRS – F.Noize – Lady Dammage – Mental Penetration – Partyraiser – System Overload – MC RG

Dream Café by Desperados
Rewind Sound System – Dyvodes – Fatguys – Tommie-C

RGB disco AFTERPARTY ZATERDAG

Kanaal rood by Red Light Radio
Boris Smith – Maskah – Sci-Fi – Tharoza – Mental Penetration

Kanaal groen by ‘FKN FISSASTYLE! by STTRBSTN’
B-Kuul – TRWD – STTRBSTN – Royal S – Deluzion

Kanaal blauw by Members of Hardstyle
Audio Mechanics – Uncaged – Daymion – Bass Frequencies – Dj Kavallar – Slagerij Janssen

ZONDAG
District 1 – The Source
Bass Chaserz – Demi Kanon – Frequencerz – Phuture Noize – Ran-D – Rebelion – Rejecta – Sefa LIVE – Sound Rush – Sub Zero Project – MC DL – MC Livid

Lawless Temple – The Temple
Biggi – Boef – Freddy Moreira – Jebroer – LNY TNZ – Ransom – Rugged – SBMG – Servie – Tony Junior – Yung Felix

Old Town – WE ARE FEMALE
Dina van Diest – Divine – DJ Deems – DJ Rose – Dorine Fox – Kim Kaey – Lody Lynne – Made in June – Manes – Marly Fox

Red Light District – Vendetta Invites Sefa
Crypton – Deadly Guns – Greazy Puzzy Fuckerz LIVE – N-Vitral – Omkara LIVE – Para Italia – Sefa – Spitnoise – Vertex

Dream Café by Desperados
Maskah – Party Jocky Tim – Marc Dimera – Fatguys

RGB disco AFTERPARTY ZONDAG

Kanaal rood by Red Light Radio
Dina van Diest – Maskah – Sci-Fi – Tharoza – Mental Penetration

Kanaal groen by ‘FKN FISSASTYLE! by STTRBSTN’
STTRBSTN – Gekkenhuys – Grens & Loos – Royal S – Slagerij Janssen

Kanaal blauw by Members of Hardstyle
Embraise – Slagerij Janssen – Bass Frequencies

Omslagfoto via Facebook-pagina Dream Village

Reageren