
Zojuist heeft BKJN Events een statement gemaakt omtrent het coronavirus. BKJN vs. Partyraiser gaat dit weekend namelijk gewoon door, en bovendien is Sefa toegevoegd aan de line-up….
TITANIUM Festival – The Hardcore Saga is een nieuw hardcore-festival en pakt gelijk groots uit voor de eerste editie. De gigantische line-up is een tijdje geleden al onthuld, maar nu heeft de organisatie ook bekendgemaakt wie het anthem maakt.
LEES OOK: TITANIUM Festival – The Hardcore Saga onthult line-up voor allereerste editie
Peacock in Concert, Partyraiser vs Paul Elstak en DRS LIVE zijn een paar acts die op het hoofdpodium van TITANIUM Festival staan. Angernoizer draait ook op die mainstage en hij is verantwoordelijk voor het allereerste anthem van het evenement. Dit werd duidelijk door een video op social media waarin de line-up van deze area nog eens voorbij kwam.
De hardcore DJ releasede vorig jaar zijn debuutalbum Ready For War, waarvoor hij zestien nummers maakte. Angernoizer presenteerde dit album bij zijn eigen evenement in de Gemertse Time Out. Nu gaat de DJ aan de slag voor het anthem van TITANIUM Festival die hij zal draaien tijdens zijn set Angernoizer presents: TITANIUM the Anthem.
Het is nu bekend dat Angernoizer de track van het festival gaat maken, maar er is nog niet onthuld wanneer deze gereleased wordt. Ga naar de website TITANIUM Festival om op de hoogte te blijven van het anthem en festival.
Omslagfoto via Facebook-pagina Angernoizer
Reageren